SENCO - SKPP"A" 2 : 2 , STŘÍBRO - SKPP"B" 2 : 3

Petřín boys si udělali první výjezd na venkovní zápas  a bylo to zase super !!!

DERBY

BEZ

VÍTĚZE

MUŽI

V prvním kole rozhodl zápas doma s Komárovem a na Sencu byl jedním z nejlepších našich hráčů - Lukáš Nový !

SENCO  -  SK PETŘÍN "A"   2 : 2
Branky :   Klich , Provod

Fakta zápasu :

Sestava  :  Suchý  -  Klich  , Kohout , Mudra , Maxa ( 90´Heller )  -  Nový  , Flachs , Bednář  -   Provod  , Vodrážka J.  ( 70´Vanc ) , Vohrna  ( 80´Treml )

Fotografie ze zápasu :

Video ze zápasu :

Mužské áčko vyrazilo "třicítkou" přes řeku na Doubravku a nakonec to asi nebyl úplně špatný mač ! Každopádně první půle byla hodně opatrná z obou stran a těch šancí na obou stranách moc nebylo. Každý z týmů dal po jedné brance, ale obě byly spravedlivě neuznány pro postavení mimo hru . Do druhé půle vstoupili jednoznačně lépe domácí a byť jejich megatutovku ještě náš Suchý vytáhl na roh, tak se za chvíli už radovali z průběžného vedení, když se na jejich levé straně dostal k balonu osamocený Roubal a nedal "Gagovi" v bráně šanci  - 1 : 0 .  To nás naštěstí nakoplo a přišla fáze zápasu, kdy jsme byli zase o něco lepším týmem my a vyjádřili jsme to i gólově . Napřed si na parádní centr Maxy naběhl Patrik Klich a hlavou srovnal, aby deset minut před koncem parádní dělovkou otočil na 1 : 2  Michal Provod . Bohužel domácí se nevzdali a v předposlední minutě srovnali, když se s bezprostřední blízkosti nemýlil Patrovský . Nic na tom nezměnila ani situace z 90 min, kdy byl ve vápně sestřelen domácím brankářem náš Lukáš Maxa , ale penalta se, stejně jako v 60´po jasné ruce domácího Roubala při Provodově střele , nepískala  -  plichta - konec !

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Určitě bylo fajn, že se hrálo na přírodní  trávě, ale musím smeknout pomyslný klobouk před naším trávníkářem Pavlem Churanem, který s prakticky totožným "pláckem"  jako byl v sobotu  na Sencu, udělal před domácím   zápasem s Komárovem z našeho hřiště anglickou parádu . A myslím si že právě lepší terén mohl z tohohle zápasu udělat podstatně hezčí podívanou, než tomu bylo v reálu . Ale k zápasu jako takovému. První  půle byla tak nějak vyrovnaná, každý dal jednu branku z ofsajdu , Senco bylo o něco málo víc ve hře než my , ale 0 : 0 odpovídalo tomu, že ani jeden z týmů to tak nějak nechtěl, nebo díky soupeři nemohl, rozbalit . Druhá půle už mohla diváky potěšit a hlavně pobavit . Domácí do ní vstoupili jednoznačně lépe a jen díky famóznímu zákroku Gagy vedli jen 1 : 0 . To zase nakoplo nás a začali jsme domácí přehrávat a po dvou nádherných gólech jsme skóre otočili .  Když dostanete pak góla v 88´tak vás to prostě mrzí, protože vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by se domácí ještě zmohli na nějakou protiakci, ale o tom je fotbal jako takový. Takže ve výsledku máme bod a co se týče obrazu hry , tak ho prostě bereme s pokorou . Ale fotbal se hraje na góly, které padají většinou po chybách nebo po šancích a my jsme měli v zápase kopat 2 jasné penalty, kdy jak v 60´ruka Roubala po střele Provoda, tak sestřelení Maxy brankářem Luhovým v minutě poslední , byly penalty jako úplně jednoznačné . Teď nás čeká doma Aritma a to bude zase těžkej ořech .....

STŘÍBRO  -  SK PETŘÍN "B"   2 : 3
Branky : Spiegel , Nový , Brandner

Sestava :  Edelman - Brož ( 46´Havelka ) , Trojovský , Zoubek , Vanc ( 60´Jandoš ) - heller , Rada , Tětek  -  Kotěšovec  ( 60´Levý ) , Vodrážka Dan , Hájek

Vzhledem k početní  situaci v mužích a souběžně hrajících se zápasů na Sencu a ve Stříbře, jsme na Baník vyslali naší U18 a k nim jen  4 muže , všechny samosebou ještě náctileté  . Takže výhra za 3 body  je prostě skvělej počin a všichni kluci kteří se na ní podíleli zasluhujou obrovskou pochvalu